- CONTIGO

Технологията Contigo Autoseal Ви гарантира, че няма да разливате съдържанието на чашата си! Натиснете за да пиете и отпуснете палчето за да се затвори отново. Pinnacle са серия термо чаши, за направата на които е използвана специална технология за запазване температурата на напитките. Вакуумната изолация запазва топлите напитки със същата температура до 5 часа и повече, а студените остават хладни до 12 часа. Лесно почистване на капака, благодарение на специалния механизъм за отваряне.
Удобства:
- 100% защита от разливане
- Autoseal технология за пиене. Натиснете бутона, за да пийнете и го освободете за автоматично затваряне
- Уникална система за заключване интегрирана в системата Autoseal
- Натиснете бутона надолу, за да заключите или нагоре за да отключите
- Вакуумна изолация
- Удобна за пиене с една ръка
- Двойна стена от неръждаема стомана
- Може да се мие в съдомиялна
- Лесен за почистване капак
- Размер: 420 мл (14oz)
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | многоцветен |
| Цвят | многоцветен |
| Обем | 420 мл |
| Обем | 420 мл |
| Материал | неръждаема стомана |
| Материал | неръждаема стомана |
| Пол | дамски |
| Пол | дамски |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Термо чаша |
| Обем (ml) | 470 ml |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип изолация | Двойна стена |
| Запазване на топлина (hours) | 5 часа |
| Запазване на студ (hours) | 12 часа |
| Непротичащ | Да |
| Без BPA | Да |
| Цвят | Blue Slate |
| Подходящ за съдомиялна | Да |
| Механизъм за пиене | С бутон |
| Тегло | 0.00кг |
Термочаша от неръждаема стомана CONTIGO Pinnacle Couture Blue Slate
Запазете напитките си на идеална температура за часове с елегантната термочаша Contigo Pinnacle Couture. Изработена от двойно-стенна вакуумно изолирана неръждаема стомана, тя поддържа топлина или студ, докато сте в движение.
Ключови Предимства
- Отлична изолация — Вакуумната изолация с двойна стена запазва топлината до 5 часа и студа до 12 часа.
- Непротичащ дизайн — Патентованият капак TravelSafe уплътнява плътно, предотвратявайки разливания в чантата ви.
- Издръжлива конструкция — Изработена от висококачествена неръждаема стомана със стилно покритие Blue Slate.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Термо чаша |
| Обем (ml) | 470 ml |
| Материал | Неръждаема стомана |
| Тип изолация | Двойна стена |
| Запазване на топлина (hours) | 5 часа |
| Запазване на студ (hours) | 12 часа |
| Непротичащ | Да |
| Без BPA | Да |
| Цвят | Blue Slate |
| Подходящ за съдомиялна | Да |
| Механизъм за пиене | С бутон |
Какво има в кутията
- Термочаша Contigo Pinnacle Couture
- Капак TravelSafe
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





